Думи про держави наші
Один чекіст, другий - із зони
Зайняли були тії трони,
Що посідали в давнині
Народа славнії сини.
І гине люд, що далі в часі...
Земля - пустеля, бо закляті,
Ворожбі сили темінь зла
Згустили, щоб свої права
На душі чемних заявити,
Щоб діда з внуком посварити
Щоб геть і краплини добра,
Людина жодна не знайшла....
Що нам тепер? Чи були праві,
Що тільки мольбами благали?
Чи може руки до булату?
І в Бозі перемогу взяти?
(с) Б.Р.В.
7/4/2012