среда, 4 июля 2012 г.

Думи про держави наші


Один чекіст, другий - із зони
Зайняли були тії трони,
Що посідали в давнині
Народа славнії сини.

І гине люд, що далі в часі...
Земля - пустеля, бо закляті,
Ворожбі сили темінь зла
Згустили, щоб свої права

На душі чемних заявити,
Щоб діда з внуком посварити
Щоб геть і краплини добра,
Людина жодна не знайшла....

Що нам тепер? Чи були праві,
Що тільки мольбами благали?
Чи може руки до булату?
І в Бозі перемогу взяти?

(с) Б.Р.В.
7/4/2012

Комментариев нет: