понедельник, 16 июля 2007 г.

Рідне Болото

Чому на останній сходинці слави
Ти відкинув турботу Мою?

Чому стрибнув ти додолу сягнувши
З тієй висоти, чому?

І хоч дуже забивсь і підвестись не зміг -
Ти до Мене не кликав в сльозах

Ти почав плазувати від Мене як міг,
За тобою Я йшов, та чекав:

"Я твій Бог, Я дарив тобі все у житті,
Що ж тобі ще милішим буде?!"

І аж ось Я побачив де краще тобі -
То болото рідне твоє....

28,08,05

Комментариев нет: