Рідне Болото
Чому на останній сходинці слави
Ти відкинув турботу Мою?
Чому стрибнув ти додолу сягнувши
З тієй висоти, чому?
І хоч дуже забивсь і підвестись не зміг -
Ти до Мене не кликав в сльозах
Ти почав плазувати від Мене як міг,
За тобою Я йшов, та чекав:
"Я твій Бог, Я дарив тобі все у житті,
Що ж тобі ще милішим буде?!"
І аж ось Я побачив де краще тобі -
То болото рідне твоє....
28,08,05
Комментариев нет:
Отправить комментарий